niedziela, 10 marca 2013

Moje podsumowanie całego świata

moi mili...mam jakiś kryzys... smutno mi. mój ex jest w związku. w zasadzie co mnie to obchodzi, przecież zależy mi na CMMie....w dodatku pisaliśmy dzisiaj... a jednak spadł śnieg i te bazie na drzewach śnieg na butach przygnębia mnie to, zaprzestalam uprawiania jakiegokolwiek sportu, a co najsmutniejsze w tym wszystkim zbanowali mi IP na kafeterii (pierwszy raz w marcu a od poczatku 2013 to juz chyba 4 raz;/)
Na dzień kobiet dostałam życzenia od jednego czubka, ale tego dnia spotkałam pewną dziewczynę i stwierdziłam,że gdyby miała...to czego chyba nie ma chociaż kiedyś miala, wydała mi się ładna  i ponętna,nie mam szczęścia z facetami sprobowalabym z kobietami, jak widzę parę Kobieta + Męzczyzna to mnie przygnebia. Dlaczegoby nie zostać gejem?
Znowu się upiłam. Przez Exa i Cmma . Kichnęłam o 12 co oznacza "ZŁA WIADOMOŚĆ" i takie też wiadomości otrzymałam, chociaż liczyłam,że CMM powie coś o moim intelekcie typu "rozczarowałaś mnie" "jesteś kretynką, a nie wyglądasz", no ale spoko dzień się jeszcze nie skończył, jeszcze ma na to 4 godziny a jutro się zobaczymy :)
Wczoraj oglądałam fragment filmu "Miłość na zamówienie", nawet fajna, ciepła komedia, nie takie jak teraz powstają szmiry (np. projekt X! koszmar!!! ) Gadałam też z Węgrem, pokazał mi swojego kota, ładny, rudy, powiedział "he is not he" ...hmmm no i wyznał mi,że jego kot nie ma...JĄDER!!!!!! :O
szok... mówić takie rzeczy osobie mieszkającej tysiace kilometrów dalej. I jeszcze powiedział,że czeka go długa podróż...3 godziny :D mówię - 3 godziny to mało. On , że w Polsce mało bo Polska jest wielka. Prawda, Polska jest wielka, powinniśmy być dumni, bo rozmiarowo prawie jak Niemcy... W Niemczech spalił się jakiś budynek, 8osób z czego 7 to dzieci. To od razu wiadomo,że OBCOKRAJOWCY.
Się okazało...Turcy... Żal Wam ?
Powiedział mi ten koleś jeszcze,że jego ciocia jest weterynarzem i on jej pomagał, trzymał balls kiedy ona cięła!
Tego kolesia poznałam już w grudniu, teraz nie wiem co mam o nim myśleć, prócz tego,że :
a) ma bałagan w pokoju
b) jego bałagan jest inny od mojego
c) ma zbyt zarysowane wcięcie w ustach (nie przepadam za tym)
d) jest odrobinę za chudy
e) ale umie mówić po angielsku i niemiecku, poza tym jest miły i niezbyt zboczony
f) zapomniałam co studiuje i ile ma lat :(

4 komentarze:

 1. krążą słuchy że jesteś podobna do Demi Lovato [cool]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dobry żart :D skąd masz takiego newsa? [cool]

   Usuń
  2. to nie żart :D może to Ty? [cool]

   Usuń
  3. Nie jestem podobna do żadnej ładnej i sławnej osoby :D :)

   Usuń