wtorek, 16 sierpnia 2016

Co zrobić by zbliżyć Księżyc do Ziemi? Pozytywny wpływ Księżyca na Człowieka

Ostatnio poruszałam wiele tematów, dotyczących ludności, zwłaszcza polskiej ludności. Chcąc dla Naszych obywateli jak najlepiej  zaproponowałam podwyższenie temperatur,
zimą do minimum 5,
wiosną i jesienią 10-15
latem od 20 wzwyż aż do 40,
niestety moje wyliczenia i dobroduszność spotkały się z krytyką reprezentacji Polaków w postaci paru Kateterian, którzy znów narzekali, a to, że będzie za ciepło, a to, że ludzie w wysokich temperaturach się szybciej starzeją, no i słowo prawdy, że Polacy zawsze będą wredni niezależnie od pogody.


Dzisiaj chciałabym opowiedzieć o bardzo, ale to bardzo pozytywnym wpływie Księżyca na człowieka, a zwłaszcza na szczególny gatunek człowieka jakim jest Kobieta.

Ponoć przy pełni księżyca popełnianych jest więcej przestępstw, głównie gwałtów.

Czym to może być spowodowane?

 Księżyc jest bliżej Ziemi i jest większy, w ludziach budzą się różne demony, buzują hormony.
Dlaczego?

Działa inaczej przyciąganie, Prądy odziemne jakby wprawiają  krew i niektóre organy w dziwne wibracje, oczywiście nie każdy jest podatny na działanie księżycowych pływów.
W zasadzie im wrażliwsza, delikatniejsza, inteligentniejsza osoba, tym wpływ Księżyca może być bardziej zgubny.
Może nawet prowadzić do śmierci! Zmiany w nadawaniu fal mózgowych są znacznie przyspieszone w porównaniu do normalnej nocy, to jest właśnie powód bezsenności u niektórych.

Dlaczego zatem chciałabym, aby Księżyc był bliżej Ziemi?

Główny powód to względy estetyczne, wielokrotnie większy Księżyc byłby piękniejszy, po drugie pobudzałoby to wyobraźnię, przypominało o Bogu i innych Cudach.
Nie ukrywajmy również potężnej siły Księżyca - olbrzymi satelita w pełni dodawałby wielu osobom, zwłaszcza Kobietom sił witalnych, potencjału umysłowego, uzdrawiałby ich psychikę, wzmacniał, Pełnia Księżyca sprzyja nauce, morderstwom, ogólnie tzw " zimnej krwi".

Przy pełni nie da się zakochać. Księżyc blokuje układ nerwowy, dlatego czujesz się spokojniej, wielki Księżyc w pełni zapewniłby Kobietom bezpieczeństwo - nie popadałyby w histerie ani zakochania.

Im bliżej ziemi tym silniejszy jego wpływ. Księżyc odpowiada za naszą siłę, zdrowie, witalność i umysł.

Oczywiście, gdyby taka Pełnia przy Ogromnym Księżycu trwała 3 tygodnie to ludzie pozbyli się większości "odruchów serca", nie byłoby miłości, wielu problemów, natomiast byłoby więcej przemocy, pytanie skąd się bierze agresja w te dni?

W mózgu włączają się obszary odpowiedzialne za kontrolę i chłodne kalkulacje, natomiast wyłączają emocje, te przestępstwa nie byłoby popełniane na tle frustracji, emocji czyli ogólnie AFEKTU, a czysto poznawczo, jak również badawczo.

Co zrobić żeby zbliżyć Księżyc do Ziemi?
W chwili obecnej nieznane są żadne sposoby prócz medytacji bądź modlitwy, w tej nabożnej intencji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz