czwartek, 19 września 2013

Sympatia część1: Kompedium wiedzy o sympatii i jej użytkowanikach

Hej!
Dawno nie pisałam. Nie mogłam, bo w IE7 coś nie działa, piszę z OPERY.
Wracam do tematu  z lipca. Obiecałam dużo napisać o znanym portalu randkowym SYMPATIA. a właściwie obnażyć pewne fakty o mężczyznach i konkretnych użytkownikach. Myślę,że mam do tego święte prawo.
Dlaczego piszą do mnie niscy, brzydcy, grubi, łysi??? To jakby osoba ważąca 100 kg + aplikowała na stanowisko modelki albo hostessy promującej zdrowy tryb życia i atrakcyjny wygląd, albo jakby analfabeta chciał zostać księgarzem albo księgowym.
Ponadto panowie stracą w Waszych oczach drogie Panie gdy ujrzycie i zrozumiecie,że wklejają wiadomość do każdej taką samą.

Powiem Wam też o jednym typie co to ma 33 lata, zupełnie nieatrakcyjny, rozwiedziony i dzieciaty. Napisał do mnie teraz i kiedyś gdy miałam inne konto. Teraz napisał " 
Cześć!
Wyglądasz całkiem optymistycznie
Chciałbym Cię poznać, jeżeli uznasz, że warto!
Boguś
 |
Wtedy go olałam, w międzyczasie moja kumpela założyła sobie profil. Moja rówieśniczka lubi starszych facetów czyli takich 30-50 lat. Napisała do niego, a on do niej "za duża różnica wieku". Czaicie? Moja kumpela jest bardzo ładna! A ten typ znowu do mnie napisał. Nie pamiętam co, gdyż w afekcie chyba usunęłam. Ale jak znajdę go to napiszę jego nick. Co za hipokryta! Tak to sama bym mu napisała "ZA DUŻA RÓŻNICA WIEKU - LICZYĆ NIE UMIESZ?"

a teraz przegląd dzisiejszych wiadomości:

"widziałem jakiś czas temu kwiat i nie widziałem nic
piękniejszego do czasu gdy ujrzałem Ciebie ...
miło byłoby Ciebie poznać :*

Artur"

Arturze to bardzo tandetne z Twojej strony. Nie pozdrawiam, ponieważ nie pozdrawiam facetów zdrabniających wyrazy bez potrzeby ( w opisie ma użyte słowo "pracka") dalej nie czytałam. (lat 29)  

kolejny to mario - mario , Marcinie (22) chyba zapomniałeś już jak prosiłam Cię o NIEPISANIE do mnie, ponieważ podchodzi to pod stalking ! 
bierz  tabletki   z żeń szenia na pamięć i koncentrację . Nie pozdrawiam, ponieważ nie pozdrawiam ludzi których się obawiam z racji ich stanu psychicznego. 

kolejny 
"
Cześć

Przez tę wiadomość chciałbym uśmiechnąć się do Ciebie Jeśli będziesz miała chwilę czasu to zapraszam na chwilę interesującej, ciekawej i na pewno intrygującej rozmowy.

Pozdrawiam.

Michał.

PS

Być może masz nieaktywne konto, jednak mimo tego, możesz mi odpisać na wiadomość.
"
nie dzięki nie skorzystam. co za bubek pewny siebie. hahah skąd możesz wiedzieć,że ta rozmowa bedzie dla mnie intrygująca? sprawa nr 2 CHWILĘ CZASU?? a czego mogę mieć chwilę? chwilę ziemi? chwilę pieniędzy? chwilę bananów? 
To również wiadomość pokroju kopiuj-wklej, można ją skierować do 20 letniej Basi i 70 letniej Kazi itp. Takie wiadomości można jedynie subtelnie wyrzucić. Nadawca (27 lat) niestety nie jest w moim typie. 
(pozostali których wymieniłam wyżej również_) 
zastanawiam się czy mogę tu wklejać nicki , ale stwierdziłam,że bede tylko tych najbardziej chamskich, obelżywych, zuchwałych. 

Jedziemy dalej - większość panów ma talent do minimalizmu, także w polu temat wiadomości wpisują WIELKIE NIC czyli przychodzi mi 50 wiadomości o tytule "brak tematu" . no to jak nie macie tematu to po czorta do mnie w ogóle piszecie? 

Zdarzają się jednak wyjątki i tak oto otrzymałam : 
WITAJ PIĘKNOŚCI :) 
oryginalnie , zapowiada się ciekawie i cholernie banalnie . 

Patryku, miła wiadomość, miło wiedzieć,że mam fantastyczne zdjęcie główne, miło również wiedzieć, że jest to powodem napisania do mnie, miło czytać,że uważasz się za przystojnego. Naprawdę super, pozdrawiam, nie mój typ. (Patryś zmień fryz! ) 


To takie moje sugestie też dla panów co mogą zrobić by zwiększyć szansę u cudownych Pań! 
te niecudowne polecą na wszystko :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz