niedziela, 14 lipca 2013

Miałam problemy techniczne i nie mogłam pisać z IE ! :(

W końcu się udało! Zmieniłam hasło i mogę pisać z opery :) Wkurzające,że podkreśla mi wszystkie wyrazy na czerwono! Nie rozumiem tego: "Wykryta przeglądarka nie jest obsługiwana. Może to spowodować nieoczekiwane zachowanie.". Co to znaczy?
Mam tyle do opowiedzenia :)
Ostatnio oglądałam dużo komedyjek  - najbardziej spodobała mi się "brzydka prawda", najmniej "diabeł ubiera się u Prady", wczoraj "bridget jones - w pogoni za rozumem" obejrzalam tylko początek i koniec, dowartościowałam się - pomyślałam,że może też kiedys spotkam takiego Colina [beksa] może wpierw pofarbuję się na blond. I jeszcze "podstępne druhny" - już to kiedyś widziałam, ale na tyle fajne,że można obejrzeć drugi raz i "wieczór kawalerski: ostatnie kuszenie" dużo fajniejsze niż przereklamowany moim zdaniem kac vegas.
najlepsza scena to był "klub książki" gdzie paniusie w różnym wieku spotykały sie w domu uciech z wieloma mężczyznami.
dzisiaj przeszłam inicjację, po raz pierwszy zjadłam pewną potrawę i jestem oczarowana!
na sympatii piszę z przystojnym chłopakiem, początkowo trochę się go bałam, ale przyjrzałam się mu bliżej i - ani nie jest tak przystojny ani nie ma tak wielu odwiedzin na profilu jak ja, także nie powinnam czuć się zagrożona.

2 komentarze:

 1. Dobry Pani Czkawko :) Tu Kahahaha :P polecam Ci film pt."Pięćdziesiąt pierwszych randek" :)
  Bardzo fajny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hejka Kahahaha:) A o czym ten film? Chyba coś kojarzę ten tytuł, nie wiem czy nie oglądałam, ale chyba to dobra komedia, obejrzę koniecznie! :)

   Usuń